صفحه اصلی گالری تصاویر ویدئو درباره ما تماس با ما

درباره ما

images

این مجموعه در سال 1357 با نام تجاری ژیسر و با هدف تولید انواع نورگیرهای ساختمانی و ورقهای کریستال پا به عرصه صنعت کشور گذاشت ، پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، نام رسمی این گروه صنعتی به شرکت تولیدی نورافزا تغییر کرد و این شرکت با توجه به شرایط موجود ، با قدرت تمام هم در جبهه تولید و نیز در عرضه محصولات با قدرت تمام حاضر گردید

در حال حاضر شرکت نورافزا بزرگترین مرکز پخش ورقهای پلی کربنات 2 جداره و تخت ، ورق های پلکسی گلاس ایرانی و خارجی و نورگیرهای ساختمانی با پایه فایبرگلاس می باشد. نورافزا در حال حاضر به غیر از تولید محصولات مختلف در صنعت نورگیر با تکیه بر مهندسین مجرب و بخش تحقیق و توسعه و با توجه به نیاز مبرم بازار ، اقدام به طراحی و تولید یراق آلات آلومینیومی جهت نصب ورقهای پلی کربنات نموده است. شرکت تولیدی نورافزا علاوه بر تولید و عرضه محصولات اختصاصی با برند نورافزا ، با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت های معتبری چون پلیمر طلایی یزد در استانهای آذربایجان شرقی ، غربی ، اردبیل وشمالغرب کشور خود را به عنوان مرکز اصلی عرضه انواع ورقهای پلی کربنات و آکریلیک و ورقهای پلی کربنات موجدار سینوسی و ذوزنقه ای ایرانی و خارجی معرفی نموده است.

وجود تیم فنی و اکیپ های نصب مجرب و کارآزموده و آموزش دیده باعث گردیده تا این شرکت به اصلی ترین مجموعه تخصصی اجرای پروژه های نورگیر ساختمان با ورقهای پلکسی و ... و اولین و بزرگترین مرکز طراحی و اجرای سقفهای متحرک و ریلی تبدیل شود.